Časově neomezená soutěž

24. února 2015 v 11:55 | *Jackeey* Blue
To, že je časově neomezená říkám hlavně proto, aby někdo z vás kdo by se chtěl zúčastnit, nakonec nestroskotal s nápadem na blokádě, která pro spoustu lidí představuje čas. I proto jsem se rozhodla uspořádat časově nezávislou soutěž, která by měla sice jasný začátek, ale nejasný konec. Je to tak lepší, abych vás zbytečně nestresovala. Myslím, že to nebude ani nijak dlouhodobá soutěž, vzhledem k možnostem, které vám nabízím. Každopádně bych byla opravdu ráda, kdyby se někdo z vás rozhodl přihlásit, protože pro vás to může být soutěž, ale pro mě rozhodně pomoc. Nechci si nalhávat, že všechno zvládnu sama, navíc inspirace z okolí je užitečná :) Alespoň pro mě. Jak jsme už říkala, mám pro vás několik typů toho, co byste mohli udělat pro soutěž s názvem Story 2015. Možností je docela dost, tak snad najdete něco, co vám bude milé :) Každopádně, ať to bude cokoli z typů, vždycky mi to poslouží k tomu, abych lépe poznala jak své postavy, tak samotný příběh. Drobnosti a detaily jsou moc důležité. Ty já nikdy nepodceňuji :) Máma sice říká, že bych měla přestat psát a více se soustředit na školu, takže můžu jen vymýšlet psotavy, zdokonalovat je nebo naopak ji přisuzovat špatné vlasnosti a zdokonalovat samotný děj. I to jed hodně zvláště pokud pořád ještě nemám příhodný název. Navíc se mámin názor jaksi setkal s názorem mého notebooku, který se rozbil, takže de fakto nemám na čem psát. Víc si na to stěžovat nebudu, pořád mám šanci, že se zachrání. Stejně už ale šetřím na nový. Co se dá dělat. Život jde dál. Vraťme se k soutěži. Ta odstartuje na blogu 1. března, což znamená, že ten den mi už můžou případní zájemci posílat na email své příspěvky. To samozřejmě není pravdilo, je to pouze pro ty, kdo mají víc času, kdo ho nemá, ten pak může poslat své příspěvky kdy chce. Samozřejmě prosím ne za půl roku, ale to je snad jasné.


Možnosti:

1. Nakreslit, či graficky zobrazit postavu - Za pár dní vyjde článek, kde budete mít popsané postavy, které mám zatím vymyšlené a popsaný bude jak charakter tak oblečení. Můžete si vybrat postavu, která vám bude sympatická podle prvního dojmu a nakreslit ji.

2. Pomoct při vybírání názvu ( méně časově náročná část) - Až budu mít jakž takž ucházející přehled několika různých názvů, které by se hodily a byly autentické pro příběh, můžete mi pomoci vybrat z nich ten nejlibozvučnější.

3. Zahrát si na spolutvorníka - Což znamená, že mi můžete pomoci dotvářet vlasnosti jednotlivých podstav, je jen na vás, jaké si vyberete. Jestli to budou:
- záporné ( záporné jsou postavy od zlodějů a vrahů po lakomé zaměstnance restourace Loyd and Lex)
- kladné ( i mezi vrahy může být kladná postava, na to nezapomínejte. Jinak hlavní postavy, policisté, dobrosrdeční lidé z dětského domova)
Pokaždé na blog napíšu jméno dané postavy a její úlohu v příběhu. Na vás pak bude přisoudit jí vlasnosti. Nemusí mít záporná postava čistě špatné vlasnosti a naopak :) Nikdy to tak 100% není.

4. Pro hudební labužníky - Pokud máte rádi hudbu a baví vás pátrat a hledat nové zajímavé kousky, zkuste na chvíli opustit od svého žánru a zkuste mi pomoci se zajímavou a inspirativní hudbou. Je mi jedno co zvolíte, může to být naprosto cokoli. Například Relaxační hudba nebo pouze zvuky přírody. Pak vám na blog napíšu v čem mi ta hudba pomohla a jaké pocity ve mě zanechala :) Nebojte se zaměřovat na dramatickou hudbu, veselou hudbu, tajemnou hudbu a cokoli jiného. Vždycky se v příběhu něco podobného vyskytne. :)

5. Návrh na obálku - grafika přes pc nebo klasický styl tužka a papír - Kdo by měl zájem může mi zkusit navrhnout obláku příběhu, ale to až zveřejním náhled děje a vyberu jméno.

Je jen na vás, co si vyberete :) Něco je méně náročné, něco víc. udělala jsem to tak schválně, aby měl možnost přihlásit se kdo chce. Jen pro zajíamvost. Nějací předběžní zájemci? :) přeji vám, abyste měly....


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 24. února 2015 v 17:30 | Reagovat

Já bych se i zúčastnila. Konkrétně s dvojkou a trojkou, jestli bys byla pro. Graficky jsem na tom totiž dost mizerně, a nemám skener. A co se týče té hudby, zaprvé nemám na počítači zvukovou kartu (respektive, na tom, na kterém jsem mnohem častěji), a za druhé se mi žádná z žádaných věcí (zvuky přírody, a tak dále) nevybavuje. ale pro dvojku a trojku jsem všemi deseti. Stejně ráda vymýšlím vrahy :-)

2 ♥ W-violet ♥ ♥ W-violet ♥ | 24. února 2015 v 21:18 | Reagovat

Promiň,jsem už trochu mimo,je na mně moc pozdě,chápu dobře: mám např. stvárnit postavu,která bude v novém příběhu,který budeš psát? :D Pokud ano,tak mně se zalíbila nejvíce ta první možnost :)

3 blue-inspiration blue-inspiration | Web | 25. února 2015 v 7:08 | Reagovat

[2]: Jak jsem psala. Někdy za pár dní vyjde článek, který bude obsahovat jména, vzhled a vlastnosti jednotlivých postav a ty si budeš moct na nakreslení vybrat jakou chceš :) Jsem ráda, že se chceš zapojit :)

4 tarantule* tarantule* | Web | 26. února 2015 v 20:00 | Reagovat

Možná zkusím kreslit :-) Těším se na další články s přehledem postav atd. :D

5 Kate Černobílá Kate Černobílá | Web | 28. února 2015 v 14:59 | Reagovat

Dokázala bych možná pomoct s 3, ale to ostatní je mimo škálu mých schopností (názvy vybírat neumím, s kreslením jsem na ostří nože a disponuji nefunkčním skenerem, v hledání hudby také nejsem nejlepší, a velmi mě to mrzí, kdybych byla dovednější, zapojila bych se).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama