Denní info

25. února 2015 v 9:11 | *Jackeey*
Vzhledem k tomu, že předchozí články byly spíš takové informativní, zvláště ten přechozí, tak tu pro vás mám jeden z mých klasickcýh deníčků, které se na konci přeformulují do informací xD Nemám to v plánu úmyslně, ale beztak to tak zase dopadne. Jako bych se neznala. Před pár dny jsem měla takovou horší náladu a ani sem i na blog nechtělo psát, ale teď už je to fajn :) Dokonce jsem schopná vám říct co se stalo anižbych chytla záchvat histerie xD Ne, možná to přeháním, ale v neděli mi spadl notebook a úplně se rozbil. Bála jsem se co s tím je a jestli to náhodou nedopadne tak, že všechny mé souobry budou pryč. Naštěstí to ale dobře dopadlo, protože tu včera byl tátův kámoš ho opravit a řekl mi jen, že si mám vše co nejdřív psotahovat na flešku a dát ho do opravny aby ho nějak zafixlovaly, protože se mu uvolnil nějaký šroub. Ten kámoš je fajn. Dá se s ním povídat o všem, zvlášť proto, že si nedávno koupil koně a je takový jezdec amatér :) Nevím proč, asi je to nějakou odnoží pýchy, ale baví mě dávat mu rady :D Prostě takové ty klasické. Jak koně správně vést, jak k němu přistupoval, jak ho vnímat a jak se k němu chovat, protože koně mají vlastní psychiku a když svému jezdci nevěří, tak mu dlěají naschvály. Věřte mi, vím to. :D Nikdy nezapomenu na to, jak jsem dostala stájní žifafu jménem Wikky. Nádherný kůň, ale od první chvíle mě neměl rád xD Když jsem ho chtěla pohladit, ohnal se po mě xD A tím to jen začínalo, protože když jsem na něm jela, nebyl schopný zabrzdit před silnicí, takže zakotvil v půlce silnice xD Naštěstí tedy všechny auta zastavily xD Ale to zase odobčuji. xD Jde to, že mi nabídl, abych tam se někdy jela na toho jeho koně podívat a zajezdit si. Už mi ježdění chybělo. Je na čase ho zase oživit. :) Dnešek pravděpodobně strávím tím, že budu psát práci do školy a příběh do jedné soutěže. Pak půjdu s tátou k zubařce ( chraň mě ruka páně) a hned po tom s kamarádkou na kebab nebo nějaký salát do naší místní "restaurace" nebo co to je xD A taky se trochu projdu po obchodech ( beztak zakotvním u knížek, za což mě kámoška zabij xD) Takže mám celkem fajn výhledy. A teď k těm informacím, které jsem nakonec plánovala no xD dnes je 25.2. což nepochybně všichni víme a co je 28.2., tedy za tři dny? Na to vám ráda a ochotně odpovím. Bude den Přátel! Už druhým rokem :) Ano, ano, už je to rok, co jsme ho na blogu měli :) Nebudu se tu moc vykecávat, všechno vám řeknu jakmile den Přátel začne, což bude v soboru v 15:00 přesně jako tomu bylo i minulý rok :) A co budeme dělat? Připomeneme si minulý rok a to jak den přátel dopadl, také přivítám nové přátele, které jsem získala, vymyslím pro vás soutěže ( kolik toho o mě víte, kvízy, testy...) a tak dále. :) To vám všechno ještě řeknu. Kdyby někdo z nominovaných nemohl, klidně se podívejte na blog kdykoli jindy. Jen byste přišli o soutěže.


Kdo je pozván uvidíte v c.č.
Moc se na vás těším :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 25. února 2015 v 10:06 | Reagovat

Závidím ti. Já chci mít také tak blízko ke koním!
Jinak, je mi to moc líto, ale v sobotu jsem mimo počítač, takže se nezúčastním. Opravdu mě to mrzí, ale všechno si přečtu, jakmile budu moct. a děkuji! Zní to jako úžasný nápad.

2 Clawynka♥ Clawynka♥ | E-mail | Web | 25. února 2015 v 15:29 | Reagovat

Tak ještě že ten notebook jakž takž přežil. Asi bych taky dostala záchvat hysterie, kdyby se mi to stalo. Jenom pomyšlení na to, kolik souborů bych ztratila. Brr. :D Jinak je dobré znát někoho, kdo má svého vlastního koně. Je super, že si na tom koníkovi můžeš někdy zajezdit. Jinak mě třeba Juráš když je poblíž cesta na louce nepoběží, on musí na cestu. XD Takže něco podobného jako ten Wikky. Aneb fakt situace, kdy brzdíme provoz, ještě že u těhc stájí projede auto 2x za hoďku. :D A moc děkuji za pozvání na den přátel. :)))

3 ♥ W-violet ♥ ♥ W-violet ♥ | 26. února 2015 v 8:50 | Reagovat

Já nejezdila strašně dlouho ale mamčina bývalá spolužačka má na slovensku jízdárnu tak v Dubnu budeme jezdit,už se moc těším! :) To je skvělá zpráva,že notebook je v pořádku a ještě jsi získala nového kamaráda :)
Moc děkuju za pozvání,v Sobotu mám úklidový den,takže semi často stává,že mi taťka veze notebook (on si nějaký důvod vždy najde),ale budu se snažit dojít,je to odpoledne,takže to už bych mohla mít vše za sebou :)

4 Ell Ell | Web | 27. února 2015 v 19:39 | Reagovat

Dobře, že notebook přežil :D Koně... Zatím jsem jezdila na jednom a ten mě zrovna neměl v oblibě! Přísahám, že mě jednou chtěl kopnout XD V obchodech jsem nejradši u knih a vždy vyváznu s alespoň jednou knihou :D
Do Affs tě beru už si tě jdu zapsat :)

5 Kate Černobílá Kate Černobílá | 28. února 2015 v 9:18 | Reagovat

Ráda se dnu přátel zúčastním, ve tři hodiny tu určitě budu!

6 Wek/Weekkaa Wek/Weekkaa | Web | 28. února 2015 v 10:14 | Reagovat

Jestli jsi myslela na mém blogu ty "ikonky" u povídek, tak jsem si nejdřív vytvořila v ps ty vlky a dala je na 50% průsvitnosti, potom jsem pod ně vložila obrázek, udělala čárkovaný rámeček a potom přidala písmo ;) Vše jen v Photoshopu cs6 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama