Konec pozastavení (?)

4. března 2015 v 17:28 | *Jackeey*
Ahoj. Jak jinak začít deníčkový článek než omlovou. Poslední dobou mám hodně práce mimo blog a tím nemylsím jen práci normální, ale i emocionální. Emocioální práce. Já se fakt překonávám xD Jde o to, že mám teď poněkud v hlavně zmatek a neustále se mi střídají nálady. Já na životě naprosto "miluji" tu rozmanitost. Jeden den se můžu zbláznit radostí a druhý den jen bloumám po lese a snažím se urovnat myšlenky. Co je to se mnou zase? Kéž bych vám mohla říct, co se děje, ale věřte mi, nejdřív to musím nějak pochopit sama než začnu něco pouštět do světa. A jak se daří vám? :)
mě momentálně celkem dobře i když mám před sebou další příšerný den ve škole. Na to člověk nesmí tolik myslet. Já beru trpce strávený čas ve škole jako možnost zase nějak rozvinout příběh ke kterému jsem už mimo to vymyslela pracovní název, který mu pravděpodovbně nezůstane. Bylo mi blbé psát stále dokola "bezejmený příběh" má už děj. O "Bezejmeném příběhu" bych vám ráda pověděla víc . Takže praocvní název zní: Zachary. A předem říkám, že vám ten název nemůžu vysvětlit dokud nevíte víc xD Jen vám mohu říct, že teb příběh bude opět hodně zaměřený nejen na kladné postavy, ale jednu důležitou zápornou :) Dále bych se ještě moc se omluvit všem affs, se kterými si dopisuji přes email, že jsem jim ještě nic neposlala. Jak už jsem psala, mám v hlavě zmatek a poslední dobou mám pocit, že se nedokážu soustředit. A aby toho omlouvání nebylo málo, omlouvám se také všem affs, že málo komentuji. Každý den navštěvuji všechny blogy, ale někdy nestíhám komentovat články, tak to prosím zkuste pochopit :) Sice jsem vám slíbila články ohledně Story 2015 a věřte mi, že brzo budou, ale jak už jsem psala, mám teď menší krizi. I když...kdo ví, jestli se to krizí dá vůbec nazývat. Třeba sobota a neděle bylo něco naprosto divného. Celou sobotu jsem si zpívala a celou neděli jsem se smála.xD já nevím, ale mám pocit, že se pořád nějak nemůžu rozhodnout jakou náladu mám mít xD Řekněme, že jsem prostě potřebovala být možno co nejvíce sama a přemýšlet. Ale ode dneška se vracím i když mě mrzí, že jsem neoznímila pozastavení :/ Což jsem asi měla. Takže zítra odečkávejte článek Story 2015a co bude dál, to vám včas řeknu. :) Mějte se. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 4. března 2015 v 18:02 | Reagovat

Je asi nějaké zvláštní období, protože já cítím úplně to samé, co popisuješ. Zrovna jsem se vymanila z něčeho jako...dva týdny trvající "deprese".
Všechny omluvy přijaty, moc se těším na další články!

2 Niky Niky | 5. března 2015 v 17:51 | Reagovat

Nemusíš se omlouvat :), všichni určitě chápou tvou situaci. A musím říct že jsem jeden čas byla ve stejné :D, akorát to bylo tak že jeden ten jsem byla jako naprostý cvok co se zasnoubil se skleničkou... a druhý den jak zombie :D.

3 Wek/Weekkaa Wek/Weekkaa | Web | 6. března 2015 v 16:20 | Reagovat

Neomlouvej se...:) Pracovní název je super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama